PORTA – ZRUŠENO! VYSÍLÁ SE POUZE ON-LINE!

Kdy:

17.10.2020 od 18.00 hodin

Jak vrátit vstupenky? On-line zakoupené vstupenky lze vrátit na e-mail info@divadlonymburk.cz. Do e-mailu uveďte své číslo účtu.

Pokud máte vstupenky zakoupené na pokladně divadla, tak vyčkejte, než bude pokladna divadla otevřená. O své peníze nepříjdete!

Vážení diváci,

vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády bude koncert bez diváků.Vstupenky je možné vrátit na pokladně divadla. Pokud je máte zakoupené on-line, tak nám je pošlete na mail info@divadlonymburk.cz a uveďte své číslo účtu.

Vysílat se bude tedy pouze on-line. Portu můžete podpořit 2 způsoby:

1.      vstupenka zdarma, s dobrovolným vstupem ke sledování na webu Porty za 100 Kč

2.      Dar pro Portu na  www.donio.cz/porta

 

Bližší informace:

 Koncert Porty 2020 se poprvé v historii existence festivalu uskuteční v Nymburce v Hálkově divadle dne 17.10. 2020 od 18:00 hod.

Díky pandemii byl zrušen  festival Porta, jehož  třídenní finále se konalo již dvanáctkrát v Lesním divadle v Řevnicích.

Nymburk a Hálkovo divadlo tak zažije výjimečný koncert Porty, jehož součástí je také ePorta, tedy soutěž, kdy byly netradičně porotou hodnoceny videonahrávky, které do soutěže zaslalo 108 interpretů a skupin. V divadle tedy společně s hosty koncertu vystoupí a budou oceněni tři vítězové ePorty. O vítězích tentokrát rozhodne výjimečná sestava porotců: Pavel Žalman Lohonka, Pavlína Jíšová, Roman Horký, Petr Kocman, Jaroslav Samson Lenk, Míša Leicht, Petr Bende, Slávek Janoušek a Voxel.

Finalisté ePorty budou bojovat i o přízeň publika a návštěvníků webu Porty. Zde bude probíhat hlasování prostřednictvím SMS.

Hosty koncertu Porty 2020 budou Robert Křesťan a Trapeři, Pavel Žalman Lohonka, Zelenáči.

Vstupenky je možné zakoupit v pokladně Hálkova divadla, nebo  v předprodeji  na webu divadla.

Další informace o koncertu a soutěži najdete na www.porta-festival, www.eportyr.cz   a na FB Porty.

Koncert pořádá Porta ve spolupráci se SAI a Hálkovým divadlem Nymburk.