Polabské oblastní kolo Porty

Galerie

Soutěž Porta je určena pro interprety zejména trampské, country, bluegrassové a folkové hudby.

Termín akce je 2.4.2022. Přihlášky na www.porta-festival.cz. Začátek akce bude upřesněn po uzávěrce přihlášek dle počtu přihlášených!

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO SOUTĚŽÍCÍ!

- Přečíst si organizační informace viz níže a dostavit se včas a s dobrou náladou do divadla

- Zaslat technické požadavky - ideálně stage plan! Pro ty, kteří tak doposud neučinili

- Přivést si hudební nástroje a komba. Náš zvukař bude mít na místě standartní techniku, tedy: PA, 4-6 odposlechů, DI boxy, mikrofony (zpěv a bicí vč. stojanů)

Organizační informace k POLABSKÉMU OBLASTNÍMU KOLU PORTY, které se bude konat v neděli 2. dubna 2023 v Hálkově městském divadle v Nymburce.

zástupce kapely se dostaví do pokladny k losování pořadí, kde uhradí i povinné startovné (Startovné kapela 200,- Kč + 2 doprovody

zdarma, Startovné solo zpěvák 100,- Kč + 2 osoby jako doprovod zdarma). Třetí a více osob jako doprovod nebo fanoušci platí běžné vstupné 100 Kč.

U divadla se dá zastavit na naložení a vyložení aparatury, ale k divadlu nenáleží parkoviště. Auta tedy nechte ideálně na nedalekém Parkovišti Pod Eliškou, opravdu jsou to 2 minuty chůze. V neděli je parkování zdarma. https://mapy.cz/s/locejamaca

Rozlosování pořadí proběhne až na místě při zápisu. Vylosované pořadí je závazné a více pokusů o losování nemáte :) můžete se ale dohodnout s jinou kapelou či sólistou a pořadí si vzájemně vyměnit. Pořadí si nelze předem s námi domluvit :)

Každá kapela či sólista odehraje 3 soutěžní písničky.

Ihned po vystoupení uslyšíte názor poroty.

Pravidla soutěže naleznete zde: https://porta-festival.cz/pro-soutezici/soutezni-rad

Jelikož se autorská soutěž se v oblastních kolech nekoná, není potřeba dodávat texty písní. Kdo by ale chtěl znát názor poroty, může dodat 5x vytištěný text :-)

Po celou dobu konání akce je k dispozici v patře divadla šatna, kde můžete ještě trénovat, odpočívat, mít složené hudební nástroje... Ovšem upozorňujeme, že šatna není hlídaná.

Po celou dobu konání Porty je otevřena divadelní kavárna a nedaleko je výborná zmrzlinárna :-) Kousek od divadla je také spousta restaurací, kam je možné si dojít na oběd.

Délka akce: 300 minut

Divadlo Nymburk Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 2. 4. - 13:00 Koupit
DIVADLO
Název: Polabské oblastní kolo Porty
Cena: 100,00 Kč
Místo: DIVADLO
Tyršova 5
288 02 Nymburk
Zobrazit na mapě