Jakub Smolík s kapelou – přesouváme na LETNÍ SCÉNU

Kdy:

2.12.2020 od 19.00 hodin – NÁHRADNÍ TERMÍN JE 24.5.2021a začátek koncertu je až ve 20 hodin!!!

V květnu letošního roku uvede Hálkovo městské divadlo Nymburk na svět nový kulturní projekt v našem milovaném městě.

Od 17. května se zahrada na Starém děkanství promění téměř na dva týdny ve venkovní divadelní a hudební scénu s naprosto výjimečnou atmosférou. S touto myšlenkou jsme si pohrávali již dříve, ale protože nám není téměř umožněno hrát v budově, doufáme, že nám to bude dovoleno alespoň venku.

Koncerty Jakuba Smolíka a Ondřeje Havelky & jeho Melody Makers měly být původně v divadle, ale rozhodli jsme se je přesunout právě sem. Ti, kteří mají již zakoupené vstupenky do divadla je nemusejí měnit. Přednostně ovšem budou mít zamluvená místa v předních řadách.

Jinak budou místa zcela nečíslovaná, dobré místo si zajistíte pouze včasným příchodem a hrajeme za každého počasí. Diváci se musejí na jeho případnou nepřízeň připravit především vhodným oblečením.

Program budeme postupně uveřejňovat na webových stránkách divadla.

Za podporu a spolupráci děkujeme městu Nymburk a Římskokatolické farnosti.

Bližší informace:

Koncert věčného romantika s doprovodnou skupinou opět v našem městě.

Tradiční zábavně koncertní vystoupení  současné, umělecko-interpretační osobnosti, jež svými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika.  V loňském roce tento interpret oslavil spolu s přáteli z branže své 60. narozeniny  velkolepým turné. J. Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. Koncert nabízí vedle hitů tohoto umělce,  jako jsou Jen blázen žárlí, Prý chlapi nebrečí či Ave Maria i některé starší jeho písničky, které pravidelný návštěvník jeho koncertů třeba v posledních letech trochu postrádal a především romantickou náladu.