K3/ ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

K3/ ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ

Galerie

Předplatné Komedie3 jaro 2024.

Termín: 26.5.2024 od 19 hodin. Prodej do 17.12.2023 pouze jako kompletní předplatné Komedie3. Doprodej jednotlivých vstupenek od 18.12.2023.

Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství… aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.

Pierre a Marie jedou za svými dlouholetými přáteli Charlesem a Carole, kteří žijí v půvabném venkovském domě. Cesta je dlouhá a Pierre s Marií si krátí čas svou oblíbenou zábavou – pomlouváním. Není těžké uhodnout, kdo je v centru jejich pozornosti a na kom nenechají nit suchou. Bohužel víc než drobným nedostatkem se ukáže nepatrný detail. Pierre nezamkl klávesnici na svém jinak úžasném mobilu a omylem vytočil číslo svých hostitelů. Charles a Carole díky tomu v přímém přenosu poslouchají vše to, co si o nich jejich nejlepší přátelé myslí… Jsou šokovaní a taky naštvaní.

Ačkoli by bylo jednodušší návštěvu zrušit, rozhodnou se, že si se svými „nejlepšími přáteli“ trochu pohrají. Bez servítek a ohledů využijí všech pravdivých i nepravdivých informací, které se o sobě dozvěděli, aby Pierrovi a Marii ukázali, že pomlouvat se opravdu nevyplácí! Výsledkem je samozřejmě skvělá zábava.

Produkce: Komorní divadlo Kalich

Délka akce: 110 minut

Divadlo Nymburk Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 26. 5. - 19:00 Koupit
DIVADLO
Název: K3/ ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ
Cena: od 580,00 Kč
Místo: DIVADLO
Tyršova 5
288 02 Nymburk
Zobrazit na mapě

Hrají

  • Tereza Kostková
  • Nela Boudová
  • Karel Zima a Bronislav Kotiš