K3/ ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

K3/ ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ

Galerie

Předplatné Komedie3 jaro 2024.

Termín: 29.2.2024 od 19 hodin. Od 8.11. do 17.12.2023 prodej pouze jako kompletní předplatné Komedie3. Od 18.12.2023 doprodej jednotlivých vstupenek.

Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

Produkce: Divadelní společnost Háta.

Délka akce: 140 minut

Divadlo Nymburk Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Čtvrtek, 29. 2. - 19:00 Koupit
DIVADLO
Název: K3/ ZAMILOVANÝ SUKNIČKÁŘ
Cena: od 560,00 Kč
Místo: DIVADLO
Tyršova 5
288 02 Nymburk
Zobrazit na mapě

Hrají

  • Lukáš Vaculík
  • Viktor Limr / Pavel Nečas
  • Filip Tomsa / Lukáš Pečenka
  • Juraj Bernáth
  • Kristýna Kociánová / Hana Kusnjerová / Radka
  • Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková / Betka S
  • Veronika Jeníková / Olga Želenská
  • Ivana Andrlová / Pavla Vojáčková