DJ2/ Ani za milion!

DJ2/ Ani za milion!

Galerie

Předplatné Dámská jízda2.

Prodej od 7.11. do 4.12. pouze jako předplatné Dámská jízda2. Od 5.12. doprodej jednotlivých vstupenek. Termín představení: 6.6.2023 od 19 hodin.

Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.

Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.

Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svede dohromady a navěky spojí tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů.

Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Produkce: Komorní divadlo Kalich.

Délka akce: 120 minut

Divadlo Nymburk Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Úterý, 6. 6. - 19:00 Koupit
DIVADLO
Název: DJ2/ Ani za milion!
Cena: od 570,00 Kč
Místo: DIVADLO
Tyršova 5
288 02 Nymburk
Zobrazit na mapě

Hrají

  • Adéla Gondíková a Jiří Langmajer