Kdy:

14.3.2020 od 19.00 hodin – náhradní termín je 11.9.2020 od 19.00 hodin

Doprodej jednotlivých vstupenek od 15.1.2020.

Bezpečnostní rada státu zakázala pořádání kulturních akcí nad 100 osob. Prosíme o strpení. Vše nyní řešíme. Představení Zdeňka Izera i sobotní Manželský poker se nyní ruší. Nechceme to ale zrušit úplně, hledáme náhradní termíny. Vstupenky nyní zůstávají v platnosti. Nikdo nyní neumí říci jak dlouho bude opatření trvat. O změnách budeme informovat na webu nebo zde.

Vážení diváci,
o způsobu náhrady (vracení vstupného, náhradní termín či náhradní představení) budeme jednotlivě informovat prostřednictvím webových stránek nebo na facebooku v závislosti na aktuálním vývoji situace.
Prosíme Vás proto, abyste si své vstupenky na neuskutečněná představení ponechali do doby, než bude rozhodnuto.
V případě, že se vám náhradní termín nehodí, po skončení opatření s vámi vše vyřešíme.
Děkujeme za trpělivost a pochopení.

Bližší informace:

Poker je naprosto geniální hrou především z toho důvodu, že díky své zdánlivé jednoduchosti, která přebíjí skrytou komplexnost, může oslovovat nejširší spektrum klientů. Přestože je poker považován za karetní hru, jedná se spíše o střet…
V životě nastávají situace, kdy dochází k „vyložení karet na stůl“, takže „karty jsou rozdány“ a jednotlivá kola vysvětlování a slovních říček, které ve své hře popsal slavný autor, mistr francouzské konverzační komedie Marc Camoletti Vás dokonale pobaví.
Produkce: Divadlo Palace

Hrají:

Jiří Langmajer, Daniela Šinkorová, Adéla Gondíková / Jana Bernášková, Jan Krafka / Petr Gelnar a další.

Cena:

490 Kč

Koupit vstupenky