ŘÍJEN 2017

Pokladna je otevřena: PONDĚLÍ - ČTVRTEK 8 - 17 hodin a PÁTEK 8 - 15 hodin a vždy 1 hodinu před představením!

Vstupenky je možné zakoupit nově v internetovém předprodeji a také v Turistickém informačním centru (Náměstí Přemyslovců 165).

Rezervace vstupenek je na tel.: 325 512 253, Obchodní oddělení divadla 325 511 210.

POZOR!!!

Vstupenky rezervujeme pouze na 5 dní od data rezervace, maximálně však 3 dny před konaným představením! V posledních třech dnech před konaným představení není možné již vstupenky rezervovat, ale koupit pouze v přímém prodeji!

Prosíme všechny návštěvníky divadla, aby svá místa v hledišti zaujali včas a nerušili svým pozdním příchodem ostatní diváky a účinkující!

PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU DO HLEDIŠTĚ S JÍDLEM A PITÍM!

3.10.2017

18.00

CABARET
150 Kč, senioři a abonenti 100 Kč

Natáčení tv pořadu.

Vystoupí: Markéta Konvičková, Jan Bendig, Jakub Děkan, Pavel Callta, Duo Šmaha, Vladimír Hron, Victoiya Dziuba, Antonio & Alice Alvarez, Damian, Sharkass a Valeri Tkach, Petr Jablonský, Tereza Kutrová, Sabina

Moderuje Petr Šiška

4.10.2017

18.00

CABARET

150 Kč, senioři a abonenti 100 Kč

Natáčení tv pořadu.

 

Vystoupí: Petr Jablonský, Šlapeto, Richard Nedvěd, Robert Lagron, Alžběta a Julie, Vladimír Hron, Bohuš Matuš, Duo Dittmar, eM, Petr Bende, Medvěd 009, Zdeněk Dolejší, Petr Šmaha, Jan Lagron, Genny Ciatti, Petr a Klára

Moderuje Petr Šiška

7.10.2017

14.30

MICHAL K SNÍDANI - MICHAL NESVADBA

185 Kč a 155 Kč

Prodej vstupenek od 1.6.2017.

Cena přízemí 185 Kč a balkon 155 Kč.

Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala, co třeba jablíčko v županu, máte to rádi...! tak na tohle jablíčko a jak mu to sluší právě v županu, jakou bude mít barvu a zda s kapucou nebo bez a na mnoho dalších se už nyní můžete těšit právě na představení Michal k snídani.
Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždy hladoví, strhující podívaná na Michala, jak si užije s dětmi třeba oslavu svých narozenin, jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, na to všechno dostanete chuť, samé unikátní situace a zábava, tak to nezmeškejte!
Neméně důležitá je pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!
Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme o tzv. záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři.

Nenechte si ujít zážitek s Michalem, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší a těšíme se na vás!

10.10.2017

16.30 - 18.30

INSPIRATIVNÍ KAVÁRNA

zdarma

MALÁ SCÉNA

Tentokrát se můžete těšit na kávu se školským ombudsmanem.

Co se pod touto funkcí skrývá? Kdy se na něj lze obrátit? Jak se podílí na vytváření bezpečného klimatu na školách? Máte-li tyto či další otázky, přijďte na ispirativní kavárnu se školským ombudsmanem PaedDr. Ladislavem Hrzalem.

11.10.2017

19.30

KAŽDÉMU JEHO PSYCHOTERAPEUTA

250 Kč, senioři 100 Kč

Komedie ve čtyřech sezeních.
Co se může přihodit, když se zlodějíček vetře do psychoterapeutické ordinace a je "vpuštěn" na pacienty?
Co se stane, když začne léčit "selským" rozumem?

Postavy a obsazení:
Felix Golman - Braňo Polák
slečna Anděla - Eva Decastelo
paní Bestiová - Uršula Kluková/Hanka Sršňová
slečna Ferrari - Barbora Mottlová
Appelhans - Václav Upír Krejčí/Martin Pošta
doktor David - Lukáš Toman Paclt
pan Mýval - Pavel Procházka
hlas moderátora v rádiu - Jiří Xaver Veselý

Psychoterapie je stále vyhledávanějším oborem. Stoupá počet lidí, kteří trpí duševními poruchami a s jejich počtem vzrůstá i počet psychoterapeutických ordinací. S tím i počet léčebných praktik a teorií. Žádný div, že se na trhu, vedle seriózních psychoterapeutů, objevuje i nemálo šarlatánů. A právě do tohoto prostředí zabloudí Felix, zlodějíček pracující v obchodních domech. Muž, který se ve svém pohnutém životě může prokázat i studiem několika semestrů veteriny. Felix - podvodníček s otevřeným srdcem a s nesmírnou pohotovostí. On je tím, koho člověk potkává jen zřídka kdy tzv. počestný podvodník... Co se všechno může stát, když takovéhle individium zabloudí do psychoterapeutické praxe a když je vpuštěn na pacienty? Něco, co se stává i v životě: cosi docela pozoruhodného - v psychodžungli se najednou rozjasní a Felix slaví terapeutické triumfy! Jak podivné se zdají být jeho metody, tak obdivuhodné jsou výsledky. Laik žasne, odborník se diví! A tak se Felix stává kavalírem neurotiků, který připomíná starou medicinskou moudrost: existenci uzdravující síly člověčenství. Že si při tom i Felix přijde na své, to je věcí cti - ale vlastně je to vedlejší. Na své si ale rozhodně přijde především publikum.


12.10.2017

8.30 a 10.00

KOCOUR V BOTÁCH

60 Kč

Dopolední pohádka pro školy a školky.
Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.

12.10.2017

17.00

SLAVNOSTNÍ KŘEST TŘÍ KNIŽNÍCH NOVINEK

zdarma

Město Nymburk a nakladatelství VEGAL-L si vás dovolují pozvat na křest tří knižních novinek:

Nymburk - turistický průvodce

Krok za krokem Nymburkem

Orientační plán Městského hřbitova v Nymburce s umístěním hrobů významných osobností

Přítomni budou autoři knih i zástupce nakladatelství.

Využijte této příležitosti koupit si krásné knihy, setkat se s autory, získat autogram, posedět a popít v příjemné atmosféře.

O kulturní vložku se postará ZUŠ Nymburk.

16.10.2017

19.30

FRANTIŠEK NEDVĚD a kapela Tie Break

350 Kč

VELKEJ FLÁM

Koncert Františka Nedvěda s kapelou TIE BREAK k jeho 70. narozeninám.

19.10.2017

19.30

A/ CHVILKOVÁ SLABOST

350 Kč

Audrey a Tony. Tony a Audrey. Dvacet let manželství. Dvě děti. Dva roky po rozvodu.
On, úspěšný kameraman z reklamky, čerstvě oženěný s podstatně mladší dívkou, s níž právě čeká dítě. Ani ona na první pohled nestrádá – od svatby s jejím novým partnerem ji dělí už jen tři dny. Bývalí manželé přijíždějí na venkovskou chalupu, kterou spolu kdysi sdíleli a která se má nyní prodávat, aby se podělili o nábytek a jiné cennosti. Přijíždějí se vším zdánlivě vyrovnaní a smíření, s nadějnou vyhlídkou na své nové životy. Navíc jejich společné setkání s odstupem času jenom potvrdí, že se nemohou vystát. Nemohou si říct ani dvě slova, aby si vzájemně nevlítli do vlasů. Přesto se pustí do úklidu chalupy a na povrch začnou vyplouvat dosud nezjevené skutečnosti – a Audrey s Tonym dojde, že pořádek si musejí udělat především ve svých vztazích.
Podlehnou této "chvilkové slabosti" a přehodnotí své dosavadní životní postoje a názory na toho druhého? A jak tím vším zamíchá jejich osmnáctiletá, rebelská dcera Lucy?
Situace se komplikuje a vše dopadne jinak, než by divák předpokládal. Zdánlivě ukončená životní kapitola může mít pokračování...

Produkce: Divadlo v Rytířské

Hrají: Petra Špalková, David Matásek a Sandra Černodrinská


21.10.2017

14.30

ČAROVNÉ VEJCE

60 Kč

PREMIÉRA POHÁDKY.

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.

Premiérová pohádka nás zavede v prostředí, kde kouzla a čáry jsou jako doma.

Velké dobrodružství Malé čarodějnice a jejího havrana Abraxase nás přivede na Skalnatou horu, kde proběhne rej a zkouška čarodějných tetiček. Tu se objeví Někdo, s kým se mezi pravými čarodějnicemi naprosto nepočítá. Když se to vyhodí do vzduchu je to bílé, když to spadne na zem, je to… Víte ?

Pohádka plná vtipu, písní, jazykových hrátek a přátelství je napsána jako poděkování Otfriedu Preuslerovi za to,že velký dětský spisovatel světu objevil Malou Čarodějnici a Abraxase v kořenech naší lidové kultury

Hrají : Marie Vítů, Petr Pištěk, Dana Štěpánková a další.

Hudba: Vítek Beneš, Martin Kadlec z Chleb

Scénář a režie : Petr Pištěk

21.10.2017

19.00

FORTUNA 77 SLAVÍ 40

100 Kč

Koncert kapely FORTUNA 77 na malé scéně.

U příležitosti 40 let od založení kapely FORTUNA 77 vás zveme na hudebně-společenský večer do foyer nymburského divadla na setkání bývalých i současných členů, fanoušků z různých období fungování kapely, zkrátka všech  přátel živé hudby. Kromě jiného chystáme i vystoupení několika zajímavých hostů, tak přijďte oslavit "kulatiny" s námi a strávit příjemný večer s hudbou.

25.10.2017

17.00

KŘEST KNIHY LED A SNÍH

 

Srdečně Vás zveme na přátelské setkání u příležitosti představení a pokřtění knihy ak.mal. Petra Říhy LED A SNÍH.
Budete vítáni ve středu 25. října 2017 ve foyeru Hálkova městského divadla v Nymburce od 17 hodin.
A zde je malá poznámka o historii vzniku knihy:
V roce 2007 plánoval Petr Říha vydání publikace, která by mapovala jeho dlouhou a velmi úspěšnou cestu po soutěžích a přehlídkách, prezentujících tvorbu profesionálních výtvarníků v sochařině ze sněhu a ledu. Textově do ní přispěli jeho přátelé, výtvarní teoretici i kolegové výtvarníci. Publikace byla připravena k tisku, bohužel se nenašli sponzoři a dárci, kteří by umožnili její vydání. A v roce 2013 nás Petr, uprostřed rozdělané práce, náhle opustil. Jeho plánovanou knihu s titulem Led a sníh jsme doplnili o dokumentaci ze soutěží v Japonsku v letech 2007 a 2010 a společným úsilím vydáváme nyní.
Pavla Říhová, Karel Haloun, Luděk Kubík, Karel Říha, Vojta Říha, Jiří Teper
Otevírací doba
11
11.12.2017

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY:

21.12. od 10.00 do 15.00 hodin

od 22.12.2017 do 7.1.2018 je pokladna divadla zavřená

PRODEJ ABONMÁ a KOMEDIE3
10
10.10.2017

Od 1.11.2017 bude zahájen prodej předplatného!

KOMEDIE3

ABONMÁ 2018

Informace o prodeji vstupenek
26
26.5.2017

Prodej vstupenek na večerní představení spouštíme vždy k 1. a 15. dni v měsíci.

Sledujte náš web a facebook, kde pravidelně dáváme informace o zahájení prodeje vstupenek!

DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI!
29
29.11.2016

Novinka!
Dárkový poukaz na vámi zvolenou částku nyní na pokladně divadla! Platnost poukazu je 6 měsíců.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
08
08.4.2013

NÁŠ ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SLOUŽÍ POUZE PRO PRODEJ.

REZERVACE JE MOŽNÁ POUZE TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ NA POKLADNĚ DIVADLA A V TURISTICKÉM INFORMAČNÍM CENTRU!!!Zobrazit všechny novinky »
odebírat zrušit zasílání novinek